Máte zájem o půjčení dodávky v půjčovně dodávek? Poradíme na co se připravit!

Vypůjčení dodávky či užitkového vozidla nebo jakékoliv jiného vozidla klidně i osobního je nutné především dobře číst smluvní podmínky, které podepisujete ve smlouvě při předání vozu. Toto je zcela zásadní a nezbytné pro to abyste se do budoucna nestali obětí právní kličky, kterou půjčovna použije ve smlouvě. Důležité také je si dodávku set půjčení vyzkoušet a tuto možnost by vám měla dát každá kvalitní půjčovna dodávek. Půjčovna dodávek Praha i půjčovna dodávek Brno tuto možnost nabízí a pokud o ni klient požádá, naprosto bez problémů mu vysvětlí obsluhování dané dodávky a nechají ho ve vozidle svést, případně poskytnou instrukční krátkou jízdu s klientem. Stejně jako je v zájmu klienta, je i v zájmu půjčovny, aby vozidlo klientovi dobře posloužilo a bylo vráceno Ideálně ve stejném technickém stavu jako bylo zapůjčeno.

Půjčovny dodávek nabízí pronájem krátkodobý i dlouhodobý

Ať už se jedná o půjčovnu dodávek nebo osobních vozidel či mikrobusů, lze si vozidlo vypůjčit jak krátkodobě i dlouhodobě například v rámci dalších měsíců. Půjčovny dodávek Jsou zvyklé půjčovat a to užitková vozidla také pro firmy, které velice často vozidly disponují právě v rámci měsíců a Častokrát využívají půjčovny dodávek namísto operativních leasingů. Důvodem je to že mnoho půjčoven dodávek v Praze i v Brně dokáže klientovi nabídnout podmínky zajímavější, než je to u velkých společností, které se přímo specializuje na operativní leasingy a jejich smluvní podmínky jsou častokrát velice striktní. Pro klienta to častokrát znamená, že platí za každý škrábanec nad rámec určitých centimetrů či doplácí za různé minimální poškození interiéru například čalounění sedaček – skvrny atd.

Cestování s dodávkami nejen v České republice ale také v Evropě

Díky tomu že smluvní pojišťovny mnoha půjčoven dodávek jsou schopný nabídnout povinné ručení a havarijní pojištění nejen v rámci České republiky a v rámci celé Evropy – nejčastěji Evropské unie, je možno i v půjčovně dodávek využít právě zapůjčení i pro cesty do zahraničí. Výhodou je že většina dodávek je vybavena dálniční známku pro celou republiku a  Vy jako klient, který si dodávku zapůjčí, například do zahraničí musíte řešit tedy dálniční poplatky pouze v zahraničních státech. Zajímavou možností půjčovna dodávek je také to, že jsou schopný nabídnout dodávku k zapůjčení více řidičům. Tato varianta je vhodná pro cestování do zahraničí Kde je tedy vysoký nájezd km a jeden řidič by cestu nezvládl. Do zápůjční smlouvy lze vložit takové množství klientů, respektive řidičů Kolik je množství sedadel v dodávce.

 

Doplňkové služby půjčoven dodávek v Brně a půjčoven dodávek v Praze

Půjčovny dodávek nejenom v Brně a Praze nabízí svým klientům za půjčení například v profesionálních manipulačních a upínacích prostředků nebo zapůjčení GPS navigace samozřejmě aktualizované. Mezi doplňkové služby lze zařadit i možnost přistavení vozidla čas, který si klient určí a na adresu kterou si klient určí nebo různé a letištní transfery či využití dodávky včetně řidiče. I s tím typem doplňkové služby je také to že mnoho půjčoven dodávek v Brně a v Praze nabízí možnost vypůjčení dodávky užitkového vozů do 3,5 tuny ne jenom od pondělí do pátku ale pak v sobotu a v neděli a to Častokrát v neomezenou pracovní dobu. Pokud plánujete kilometrově dlouhou, ale časově krátkou cestu do zahraničí, je velice zajímavou možností tak to je využití půjčení dodávky s neomezeným počtem najetých kilometrů v rámci jedné smlouvy.

 

 

Join the discussion

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *