5kusů/lot Propojovací Kabel Duplex Multimode LC LC Fiber Optic Optický Patch Kabel

Nový produkt

281.15 Kč

562.30 Kč

-50 %

Skladem

Štítky:

lc upc, inteligentní ram, fiber optic lc, acer notebook i3, rj45 pryžová, Cat6 50m, kabel lc, rj45, slim, lc optický, acer aspire 5750g laptop základní desky

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp)

Propojovací Kabel Duplex Multimode LC LC Fiber Optic Optický Patch Kabel

Popis:

Fiber optic patch kabel je vyroben z jádra s vysokým indexem lomu, který je obklopen vrstvou s nízkým indexem lomu, který je posílen byaramid příze a je obklopen ochrannou bundu.Transparentnost jádro umožňuje přenos optických signálů s malou ztrátou na velké vzdálenosti.Povlak je s nízkým indexem lomu odráží světlo zpět do jádra, čímž se minimalizuje ztráta signálu.Ochranné aramidové příze a vnější plášť minimalizuje fyzické poškození jádro a povlak.

Obrněné optické vlákno patch kabel používá flexibilní trubice z nerezové oceli uvnitř vnější bunda jako brnění na ochranu skleněných vláken uvnitř.To zachovává všechny vlastnosti standardní patch kabel, ale je mnohem silnější.To nebude mít poškozené i kdyby vystoupil ze strany dospělých, a jsou hlodavců-odolný.

Aplikace

1.Cena-Konkurenční

2.Nízké Průchozí Útlum, Nízké Zadní Reflexe,Vysoký Návrat Ztráta

3.Továrna-ukončen a Testovány

4.Možnosti vlákna: G. 652 /G. 657/OM1/OM2/OM3 a ODPOLEDNE Panda Vlákno

5.Konektor Možnosti: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MTRJ/MPO/MTP

6.Leštění Varianty: PC/UPC/APC

7.Funkce Konektoru se Keramické Dutinky

8.Dobrý Výměny,Dobrá Odolnost,Dobré Opakovatelnosti;

9.Vynikající ekologické přizpůsobivosti

10.Kompatibilní s CE,ROHS,FCC

11.Fiber Režim: Single-Mode (SM: 9/125um)/Multimode (MM: 50-62.5 um/125um)

LC/UPC-LC/UPC-SM-2.0 mm-3m fiber optic Patch Kabel.

Specifikace

Fiber Optic Patch Kabel FC, SC, ST

Vlákno Konektor LC MU MTRJ E2000

Položka

Režim

PC

UPC

APC

PC

UPC

APC

Průchozí útlum

SM

≤0.2 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

MM

≤0,3 dB

≤0.2 dB

-

≤0,3 dB

≤0.2 dB

-

Návrat ztráta

SM

≥45dB

≥55dB

≥65dB

≥45dB

≥50dB

≥60dB

MM

≥35dB

≥35dB

-

≥35dB

≥35dB

-

Opakovatelnost

≤0,1 dB

≤0,1 dB

Zaměnitelnost

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Provozní teplota

-40℃~+75℃

-40℃~+75℃

Skladovací teplota

-40℃~+85℃

-40℃~+85℃

Jak Správně Vybrat Optický Kabel Typu?PS:rozdíl a OM3 OM4 vlákno režimu jako následující

1. OM4 byl vyvinut speciálně pro VSCEL laserový přenos a umožňuje 10 Koncert / druhý odkaz vzdálenosti až 550 Metrů (ve srovnání s 300 M s OM3).

2. Efektivní modální šířkou pásma pro OM4 je více než dvakrát vyšší než OM3.

3. Pro OM4 patch kabel je 4700 MHz.km, zatímco pro OM3 to je 2000 MHz.km.Označení Vlákno Dia.(µm) Typ Fast Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4 OM1 62.5/125 Multimode 2000M 275M 550M 33M Není podporováno Není podporováno OM2 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 82M Není podporováno Není podporováno OM3(Laser Optimized) 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 300M 100M(SR4) 100M(SR4) OM4(Laser Optimized) 50/125 Multimode 2000M 550M 550M 400 M 150 M(SR4) 150M(SR4) Singlemode 9/125 Singlemode 2000M 5 km na 1310nm 5 km na 10 km 1310nm na 1310nm N/A N/A Optické Vlákno Kabel Hlavní typ Rozhraní dodáváme na míru různé Optické Patch kabel, odkaz je pro LC-LC konektor.Pokud potřebujete jiný typ rozhraní, prosím, neváhejte kontaktovat zákaznický servis pro podrobnosti.

Velikost 20cm x20cm x 20cm
Kompatibilní TP-link
Typ Konektoru SC/APC
Původ KN(Původu)
Vlákno Typ Single Mode
Průchozí útlum 0.15 0.15 0.20
Položka Délka 1m
Značka AUA
Certifikace NIC
Číslo Modelu LC LC fiber optic patch kabel
Volné Průměr Trubky 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související