Multi-funkce OTDR NK6000 1310/1550nm 35/33dB Optical Time Domain Reflectpmeter s Událostí Mapu OFD OLT FTTH Optické Vlákno, OTDR

Nový produkt

22 708.39 Kč

Skladem

Štítky:

Vlákno, ftth, exfo, epon, otdr viavi, time domain reflectometer, otdr reflektometr, otdr, vlákno, otdr, fiber ranger

NK6000 OTDR

Na NK6000 Optical Time Domain Reflectometer je vysoce výkonný, multi-funkční testovací nástroj pro FTTx sítě.To má 35/33dB dynamický rozsah, 1 metr případě slepé oblasti, 1310/1550nm pro singlemode optické vlákno.

Multi-funkční Konfigurace

Tento produkt integruje OTDR, světelný zdroj, optický power meter, VFL funkcí v jednom těle.Kromě toho, to také má 4 níže uvedené funkce. · Inteligentní Optické Odkaz Maper [iOLM] · Optické Vlákno End Detekce Obličeje · Optical Loss Test · Chyba Polohy

Název a Funkce Dílů

Přední Panel

Horní Panel

Spodní Panel

Funkce

·1m krátkodobé událost mrtvá zóna, testování vláken jumper snadno; ·Integrovaný 5.6 palcový barevný TFT LCD displej, klíč/dotykový duální provoz. ·Built-in stabilní zdroj světla funkce 1310/1550nm; ·Vestavěný optický power meter funkce testu; ·Vestavěný viditelné červené lokalizace poruch (VFL) ·Má jedinečný výsledek testu self-diagnostika funkce; ·Nezávislé a pohodlné one-tlačítko automatický provoz režim, real-time test funkce tlačítek; ·Multi-vlnové délky synchronizace testovací funkce; ·S více průběhů pozorovací schopnosti; ·Odkaz-band non-destruktivní testování (on-line test module); ·Komunikace lehké automatické monitorovací funkce; ·S testovací soubor bezdrátový přenos funkce; ·Baterie nízké napětí alarm funkce; ·WinCE operačním systému Windows

Specifikace

·Typ vlákna: SMF ·Displej: 5.6 palcový barevný LCD s dotykovou obrazovkou ·Vlnová délka: 1310/1550nm ·Maximální dynamický rozsah: 35/33dB ·Události slepá zóna: 1m ·Útlum mrtvá zóna: 6m ·Rozsah měření: 500 m/1km/2km/4km/8km/16/32km/64/128 km/256km ·Měření šířky impulsu: 5ns/10ns/50ns/160ns/320ns/500ns/1000ns/ 5000ns/10000ns/20000ns ·V rozmezí přesnost: ±(0,75 m+ Vzorkovací interval +0.005%× Zkušební vzdálenost) ·Ztráta přesnost: ±0.05 dB/dB ·Reflexe přesnost: ±3dB ·Uchovávání údajů: ≥2000 ·Rozhraní typ: FC/PC (Výměnné SC, ST) ·Komunikační rozhraní: USB、mini-USB、10M/100M Ethernet ·VFL výstupní výkon: ≥5mW ·LS výstup: ≥-5dBm ·OPM: +26dBm ~ -50dBm ·Režim napájení napájení: AC/DC Adaptér ·AC: 100V ~ 240V, 50/60Hz, 0.6 A ·Lithiová baterie: 7.4 V 6700mAh ·Provozní teplota: -5℃~ 50℃ ·Skladovací teplota: -20℃~70℃ ·Relativní vlhkost: 0 ~ 95% Bez kondenzace ·Hmotnost: ≤1,1 kg ·Velikost: 227mm×160 mm×70 mm

Balíček zahrnuje

·OTDR hostitel x1 ·AC/DC napájecí adaptér x1 ·Kortikální rukojeť x1 ·U disk (obsahující klienta simulační software pro analýzu) x1 ·Dotykové pero x1 ·Datové linky x1 ·OTDR, SC Převod rozhraní x1 ·OPM SC Převod rozhraní x1 ·Uživatelská Příručka x1 ·Zkušební Zpráva x1 ·Záruční list a Osvědčení x1 ·Čistý vatový tampón x1 ·Speciální batoh pro nástroj (obsahující šle) x1

Nastavení zkušebních parametrů

Automatický test 1. Stiskněte tlačítko nastavení 2. Vyberte test vlnová délka 3. Vyberte režim měření 4. Zvolte automatický test

Podívejte se na výsledky analýzy křivky

Vyberte požadovanou událost v seznamu událostí a odpovídající pozice v křivka bude odpovídajícím způsobem označeny.

Měření vzdálenosti a průměru ztrátu mezi dvěma body

Vyberte křivku cílové pozice a aktuálně vybraný kurzor se přepne do cílové pozice.Navigační klíč v klíčové oblasti, můžete také přesunout kurzor pozici.

Ukládání a export výsledků zkoušek

Optický měřič výkonu(OPM)

Laserové zdroje (LS)

Vizuální lokalizace poruch (VFL)

Klient simulační software pro analýzu

Přístroj je vybaven klienta simulační software pro analýzu.Takže průběh náhled, offline analýzu, náhled tisku a tisk pokračuje, může být provedeno na počítačový terminál.To může být výhodné pro uživatele, správa a údržba optické vlákno odkaz databáze.

Průběh náhled a offline analýzy Dávkový tisk pokračuje

Vyberte tisknout soubor pomocí náhledu křivky.To může pohodlné uživatele, aby předložily zkušební protokol.

Dávkový tisk pokračuje

Můžete zobrazit testovací zprávy batch print preview.Zkušební zprávy obsahuje testovací křivky, link loss, průměrná ztráta, seznam událostí a další informace, a pak můžete dávkový tisk po kontrole.

opm +26 ~ -50dBm
Značka FEIBEREY
Událost slepé zóny 1 metr
Typ Konektoru SC/FC/ST
Multi-funkce Mapy událostí, OFD, OLT, Chyba Umístění
Vlnová délka 1310/1550 nm
Velikost 227mm*160mm*70mm
Zobrazení 5.6 palcový barevný LCD s dotykovou obrazovkou
VFL Výstupní >= 5mw
Číslo Modelu NK6000
Komunikační Rozhraní USB, mini-USB, 10/100M Ethernet
Vlákno Typ SM Singlemode Vlákna
LS Výstup >= -5dBm
Typ Rozhraní FC/PC (Výměnné SC, ST)
Útlum Slepé Zóny 6 meter
Dynamický rozsah 35/33dB

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související