Kempování Stanu Plastový Šroub Šofar Zemní Kotvy

Nový produkt

74.83 Kč

93.65 Kč

-20 %

Skladem

Štítky:

m2 šroub, sada, šroub šroub, golf club, mluví stan, šroub m3, kotva zem, vyrovnání distanční, nábytek hardware ozdoby, tábor stan, kotva lodi

Vyroben z recyklovaných materiálů, jsou lehké, snadno ovladatelný a téměř nezničitelný. Jasný, T-Grip nástroj obchodech na šroub, když ne v použití, a vklouznout do horní očko do tvaru T-rukojetí pro zvýšení pákového efektu v pevné půdy.

Ochranné pouzdro promění v jednotku rukojetí pro zvýšení pákového efektu v těžkých půdách.

Lehké, přenosné a snadné použití.

Bezpečné a spolehlivé zvíře postrojů pro všechny vaše domácí mazlíčky - malé a velké.

Práce v širokém rozsahu půd a bude mít svůj stan, rainfly, beach přístřeší nebo odstín křídlo, kde jste ji dal.

Použití metody: Odstraňte Oranžové Šroub z jasné rukáv. S mírným tlakem zatlačte šroub do země a otočit ve směru hodinových ručiček. Zasuňte pouzdro do horní očko a pokračovat v otáčení, pomocí objímky jako drive rukojetí pro zvýšení pákového efektu. Odstranit, otáčet proti směru hodinových ručiček. Pro skladování, čištění uvolněné nečistoty z šroub a zasuňte do objímky.

Specifikace: Barva: Oranžová, zelená. Velikost: 9 1/2" x 7/8" x 7/8". Materiál: Recyklovaného Plastu Polykarbonátu. Hmotnost výrobku: 95g. Balíček obsahuje: 1 x Camping Stan Plastový Šroub Šofar zemní Kotvy. 1 x Podpora Řízení Nástroj. Poznámky: Vzhledem k různým sledovat a světelný efekty, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.

DIY Dodávky Obrábění kovů
Číslo Modelu Kempování Stanu Plastový Šroub Šofar Zemní Kotvy
Styl Jízdy Šest Lalok
Velikost 9 1/2" *7/8" * 7/8".
Šroub Typu Okenní Rám Šrouby
Rozměry M2*4
Hlavu Styl Byt
Materiál Recyklovaného Plastu Polykarbonátu

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související