LiitoKala 33140 3.2 v 15Ah lifepo4 12v 24V 36V 48V 20AH 30AH ebike elektrických kol RV Karavan, skútr

Nový produkt

1 257.40 Kč

2 205.96 Kč

-42 %

Skladem

Štítky:

základy lifepo4 280ah, lifepo4, elektrický skútr, citycoco elektrický skútr, 100ah lifepo4, lifepo4 autobaterie 100ah, 48 v baterie, lifepo4 12v 200ah, kit ebike baterie, baterie lifepo4

Poznámka 1: Tato baterie vyžaduje laser spot svářečka pro bodové svařování, ne pro ferro-železo svařování.

Poznámka 2:

Tam jsou stopy oxidace na anodě a katodě měď desky této baterie, ale použití účinek baterie není ovlivněna. Pokud existují zákazníci, kteří si mysli, prosím, místo aby pečlivě. LiitoKala 33140 3.2 v 15Ah lifepo4 lithium baterie 3,2 V Buňkách pro diy 12v 24v e bike e-scooter power nářadí Baterie

Vyšší energetickou hustotu a nižší hmotnost . vynikající cyklus života, nízký vnitřní odpor, Univerzální model multi-použití, úsporu energie a životního prostředí Přátelský.

Kvalita výroby je trvanlivé a bezpečné. Je vhodný pro všechny druhy malých elektrická tříkolka baterie, rozprašovač, baterie, solární pouliční osvětlení, solární zahradní světla, fotovoltaické energie, skladování, silné světlo baterky, záložní napájení, atd.

LiitoKala Power Co., Ltd Baterie Specifikace

Model:

33140

Typ Baterie:

Lifepo4

Nominální Kapacita:

15-16Ah, vítejte vyzkoušet.

Jmenovité Napětí:

3.6 v

Rozměr Baterie:

33x140mm

Hmotnost Baterie:

O 268g

Vnitřní Odpor:

méně než 8 mohms

Cyklus života:

Více než 2000 krát, DOD 80%

Kombinace:

Lze 3s 4s 8s 10s 13s , atd

Vstupní Nabíjecí Napětí

3.65 v/článek

Vstupní Nabíjecí Proud

5A

Kontinuální Vybíjení Proud

75A

Maximální Proud Vybití

5C

Absolutorium cut-off Napětí

1.80 v/článek

Nabíjecí Teplota:

0~45Centigrade

Vybíjení teplota:

-20~60Centigrade

Skladovací teplota:

-20~45Centigrade

Široce Aplikace:

Elektrická vozidla, Elektrické jízdní Kolo, Tříkolka, koloběžka, golfový vozík, vozík, invalidní vozíky, Lékařské přístroje, Solární systém napájení,solární panel, skladování energie, elektrické nářadí, elektrické nářadí, nástroje, LED svítidla, RC hračky, střídače, domácí spotřebiče a vznikající oblasti zařízení, atd.

Kvalita výroby je trvanlivé a bezpečné. Je vhodný pro všechny druhy malých elektrická tříkolka baterie, rozprašovač, baterie, solární pouliční osvětlení, solární zahradní světla, fotovoltaické energie, skladování, silné světlo baterky, záložní napájení, atd.

90% energie z železo fosfátu baterie je soustředěna v malé oblasti 3-3.2 v a vybíjecí charakteristiky jsou velmi stabilní.

Napětí je stabilní, mnohem lepší než ternární polymer baterie a olověné akumulátory.

Lithium železo fosfát zcela řeší bezpečnostní riziko problému lithia cobaltate a lithium manganate. Lithium cobaltate a lithium manganate způsobí explozi pod silným nárazem, který představuje ohrožení spotřebitelů, bezpečnost života, zatímco lithium železo fosfát je přísně Bezpečnostní testy nemají explodovat i v těch nejhorších dopravních nehod.

Poznámka:

Ty zákazníky, kteří nákup této baterie, musí souhlasit s tím, že jste obeznámeni s bezpečné používání lithium baterie Znalosti. Pokud nevíte, bezpečnost použití, Výnosy z jakéhokoli důvodu kupující je odpovědný za zpáteční lodní náklady. Pokud nemůžete přijmout to. Prosím, neberte to na objednávku! Děkuji!!!

Poznámka:

Máme lithiové lifepo4 baterie, přijmout vlastní baterie, nemůžeme aktualizovat všechny položky. Pokud chcete nějaké jiné, prosím, vezměte to snadné, kontaktujte mě a řekni mi svůj požadavek (kapacita / napětí / velikost / vybíjecí proud ) , díky.

======================================================================

Před přijetím objednávky:

Prosím, přečtěte si pečlivě všechny popis před přijetím objednávky, baterie je vhodný pro DIY milenci se zkušenostmi, lidí, kteří nejsou obeznámeni s elektronickým, přejděte prosím do našeho obchodu koupit hotový výrobek.

Ty zákazníky, kteří nákup této baterie, musí souhlasit s tím, že jste obeznámeni s bezpečné používání lithium baterie znalosti.

Připomenutí:

DIY baterie se musí dostat do buňky vyváženou před montáží. Později, pokud se tam stane, nevím, jak smontované nebo nevyvážená sestava je nepřijímají náhradu. prosím, zvažte před přijetím objednávky, objednávku, znamená, že jste se dohodli. děkuji vám za vaši spolupráci!

DIY smontované baterie poznámka:

Odborníci budou zjištěny napětí/odpor/vzhled a další otázky před každou zásilku, můžeme jen zajistit, aby jednotný baterie je dobrá, při příjezdu si můžete vyzkoušet buněk během 2-3 dnů, poté, co to znamená baterie nemá problém, neposkytuje vrátit, ani vrácení peněz.

Pokud jste našli problémy, můžete nás kontaktovat pro vrácení nebo náhrady. Baterie může být pouze nepoužité (elektroda intaktní, žádné svařování, žádné opotřebení, vzhled dobrý) poskytovat vrátit. Jakýkoli návrat chování kupující musí být zodpovědný za přepravní poplatek.

V těchto situacích neposkytuje vrátit, ani vrácení peněz:

1: po shromáždění nebo shromáždění proces stane nějaký problém, jako je například rada pro ochranu připojen do nesprávného drátu spálil vést k poškození baterie, nabíječka selhání, montážní chyba nebo nevyvážené sestavy, atd.

2: Za způsobené škody , jako jsou baterie boule/ svařované, baterie bez ochrany, BMS způsobené nabíjení.

Původ KN(Původu)
Náhradní Baterie No
Velikost 33140
Číslo Modelu 33140
Sada Typ Baterie Pouze
Nominální Kapacita 15Ah
Značka liitokala
Svazek Svazek 1
Typ lifepo4
Baterie 1-6

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související