28Pcs/Set Hračka Kočka Sada Skládací 2 Tunel Kočka, Hračka, Zábava Bell Peří Myši Tvar Pet Kotě, Pes, Kočka Interaktivní Hra Dodávek

Nový produkt

130.63 Kč

179.07 Kč

-27 %

Skladem

Štítky:

míč pet hračka, míč pet, králičí tunel, křeček plastová hračka, míč psa, míč hračka pro kočky, křeček běhat, hračka pro kočky tunel, pes hrát, chat tunelu

Body:

1、28pcs Pack Hodnota Hračky pro Kočky: 28pcs hračky pro kočky s skládací kočka tunelu, ryby, kočka teaser hůlka, interaktivní pero hračka, nadýchané myší, mačkat koule a atd. Tato odrůda balení hračky se hodí všechny potřeby kočky, aby vaše kočičí zajímavé.

2、Vysoce Kvalitní A Bezpečné Hračky: Tyto interaktivní kočka teaser hračky jsou vyrobeny z netoxických materiálů a jsou velmi odolné a užitečné. Všechny barviva, barvy jsou bezpečné pro vaše kočky a šetrné k životnímu prostředí.

3、Práce A Zdravé Kočky: Podporuje cvičení přes odpalování, kopání a smirkový zábava s kočky, koule a teaser hůlka. Dát vaše kočka způsob, jak uvolnit jeho energii s tímto combo pack zábavné hračky.

4、Interaktivní Hračka: Play asistence mladých koťat fyzický vývoj a koordinaci. Budete pozná lépe a dostat se blíže k nim, když hrajete spolu se tyto různé hračky.

5、Velký Svátek a Narozeniny Dárkem Pro Vaši Kočku: Kočky kitty hračky poskytují každodenní cvičení a duševní stimulaci pro vašeho domácího mazlíčka.

Vlastnosti:

1. 28pcs Pack Hodnota Hračky pro Kočky: 28pcs hračky pro kočky s skládací kočka tunelu, ryby, kočka teaser hůlka, interaktivní pero hračka, nadýchané myší, mačkat koule a atd. Tato odrůda balení hračky se hodí všechny potřeby kočky, aby vaše kočičí zajímavé.

2. Vysoce Kvalitní A Bezpečné Hračky: Tyto interaktivní kočka teaser hračky jsou vyrobeny z netoxických materiálů a jsou velmi odolné a užitečné. Všechny barviva, barvy jsou bezpečné pro vaše kočky a šetrné k životnímu prostředí.

3. Práce & Zdravá Kočka: Podporuje cvičení přes odpalování, kopání a smirkový zábava s kočky, koule a teaser hůlka. Dát vaše kočka způsob, jak uvolnit jeho energii s tímto combo pack zábavné hračky.

4. Interaktivní Hračka: Play asistence mladých koťat fyzický vývoj a koordinaci. Budete pozná lépe a dostat se blíže k nim, když hrajete spolu se tyto různé hračky.

5. Velký Svátek a Narozeniny Dárkem Pro Vaši Kočku: Kočky kitty hračky poskytují každodenní cvičení a duševní stimulaci pro vašeho domácího mazlíčka.

Specifikace:

Název: 28 Kočky Hračky

Barva: náhodné barvy

Předmět: kočka

Balení Seznam:

28*Hračka Pro Kočky

Materiál Další
Značka Peitten
Typ Hračky Další

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související