Plyšové Srdce Štěně Behaviorální Školení Hračka Plyšové Zvířátko Přitulit Úzkost Úlevu, Pomoc Spánku Panenka Odolný Pes Žvýkat Hračky Pro Chewers

Nový produkt

155.50 Kč

215.84 Kč

-27 %

Skladem

Štítky:

pes auto produkty, pletené hračky pro domácí zvířata, l plyš, draci psy, olej úzkost, vazby domácí zvířata, ženské štěně hračky, adresa chihuahua, fr panenka, pes hračka

Plyšové Srdce Štěně Behaviorální Školení Hračka Plyšové Zvířátko Přitulit Úzkost Úlevu, Pomoc Spánku Panenka Odolný Pes Žvýkat Hračky Pro Chewers

Bullet Body: 1、Tep Pet Hračka: Naše plyšové hračky má vestavěný srdeční tep zařízení, napodobující skutečné srdeční tep, pomáhá domácí zvířata přechod do nového domova, čímž se snižuje tlak způsobený ohňostroje a bouřky.

2、Skutečný Pocit: domácí Zvířata využívat teplo z měkkého těla a tlukot srdce "Pravda Pocit" obnovit intimitu, snížit domácí zvířata napětí, úzkost a špatné chování.

3、2*AAA baterie Použití: Potřebovat 2*AAA baterie, které nejsou součástí balení. Tep zařízení může být použito nepřetržitě po dobu asi 300h, doprovázený domácí zvířata na dlouhou dobu spát.

4、Měkké a Pohodlné Materiál: Vyrobeno z měkké a pohodlné tkaniny, kočky a psi mohou přitulit se vedle něj k odpočinku, stejně jako to cítí se maminky.

5, Vyjímatelná Čištění: Jen tep zařízení a potah lze čistit.

Vlastnosti:

1. Tep Pet Hračka: Naše plyšové hračky má vestavěný srdeční tep zařízení, napodobující skutečné srdeční tep, pomáhá domácí zvířata přechod do nového domova, snížení tlaku způsobené bouřkami.

2. Skutečný Pocit: domácí Zvířata využívat teplo z měkkého těla a tlukot srdce "Pravda Pocit" obnovit intimitu, snížit domácí zvířata napětí, úzkost a špatné chování.

3. 2*AAA baterie Použití: Potřebovat 2*AAA baterie, které nejsou součástí balení. Tep zařízení může být použito nepřetržitě po dobu asi 300h, doprovázený domácí zvířata na dlouhou dobu spát.

4. Měkké a Pohodlné Materiál: Vyrobeno z měkké a pohodlné tkaniny, kočky a psi mohou přitulit se vedle něj k odpočinku, stejně jako to cítí se maminky.

5. Vyměnitelné Čištění: Jen tep zařízení a potah lze čistit.

Specifikace:

Styl: pes, jehněčí, hroch

Velikost: cca 20*35*18 cm/7.87*13.78*7.09 v

Materiál: vysoce kvalitní plyš, PP bavlna a vestavěný srdeční stroj

Funkce: uklidnit, společník, zmírnit pet stres, úzkost, atd.

Vhodný domácí zvířata: domácí zvířata jako jsou kočky a psi

Baterie: 2*AAA (není součástí balení)

Balení Seznam:

1*Přitulit Plyšové Hračky

Hračky pro psa Vyměnitelné Čištění
Sada Typ No
Hračky pro psy plyšové hračky pro psy
type7 Srdce Psa Hračka
Type12 Plyšová Panenka Spánku pro Chytré Psy, Kočky
tulení štěně uklidnit, společník, zmírnit pet stres, úzkost, atd.
juguetes para perro hračka pro psy tep štěně úzkost
type10 Plyšové Zvířátko Přitulit Úzkost Úlevu, Pomoc Spánku Panenka
Velikost
type8 hračka pro psy tep štěně
Psí Hračky pes, plyšové hračky
Původ KN(Původu)
štěně hračky Tep Pet Hračka
Styl
Typ Psi
type9 Tep Štěně Behaviorální Trénink Hračka
peluche chien domácí zvířata, jako jsou kočky a psi
Type11 hračka pro psy
honden speelgoed malé psí hračky

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související