1580 Odporové Dotykové Obrazovky Myš USB Řadič - AR1100 modul

Nový produkt

216.27 Kč

Skladem

Štítky:

arduino nano wireless, myš, dotykový displej, dso sonda, pmsm, dotykový usb, flash disk usb, herní myš, aneng, stick usb, jlink

POPIS

Stále citlivý výkon s vaší obrazovce touch screen? Odporové dotykové obrazovky jsou neuvěřitelně populární jako překryvy na TFT a LCD displeje. Pokud chcete, připojte one k počítači potřebujete něco zvládnout analogového na digitální konverze. Většina konvertory, které jsme našli, jsou velmi snadné použití, a jsou "fixní" - což je obtížné kalibrovat. Na AR1100 je pěkný čip, který tento problém řeší tím, že působí jako touch->USB převodník a také je dodáván s kalibračním softwarem. Kalibrační software je pouze, ale jakmile jste kalibrované můžete použít obrazovky na libovolném OS. Na AR1100 se objeví jako normální Myš nebo Digitizér HID zařízení, takže není potřeba žádných ovladačů. Testovali jsme to úspěšně, a Debian Linux (Raspbian na Raspberry Pi). Jiné distribuce Linuxu mohou nebo nemusí fungovat, ale pokud používáte Linux, jste pravděpodobně zvyklí.

Tento breakout board nabízí AR1100, která má oba USB a UART rozhraní jsou k dispozici. 99% času, budete chtít využít USB rozhraní, ale tam jsou některé funkce pro získání TTL UART data (viz datový list pro podrobnosti), Tam je také červená LED, která se rozsvítí pro indikaci, když dotek byl zjištěn.

Na obrazovkách, které mají 1mm pitch FPC kabelů, můžete připojit kabel přímo do konektoru. Většina střední/velké dotykové obrazovky mají takový konektor. Pokud máte jiný druh dotykový displej, čtyři X/Y kontakty jsou k dispozici na 0.1" pitch breakouts, takže si můžete ručně pájené nebo drát. Jsme nastavit tento breakout pro 4-drát snímání pouze.

. Plug 1 mm-rozteč 4-wire odporovou dotykovou obrazovkou na palubní FPC konektoru, po zapojení do USB portu počítače, měli byste vidět nové zařízení a dotykem na obrazovku způsobí, že kurzor myši se pohybovat.

Odporové Dotykové Obrazovky Myš USB Řadič - AR1100 () TECHNICKÉ ÚDAJE Rozměry: 20.2 mm / 0.79" x 28.2 mm / 1.11" x 5.8 mm / 0.22" Mini-B USB konektor

Značka Fly myšlení Dili Asii

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související