Jedy Jedy, Odsávání Vakuovou Pumpou Venkovní Nouzové Odstranění Jedů z Hadí Uštknutí Včelí a Vosí Bodnutí Komárem

Nový produkt

190.75 Kč

264.93 Kč

-27 %

Skladem

Štítky:

sběratel pyl, kousnutí hada, extractor jed, taška usb, komár vakuum, hmyzí vysavače, život jed vakuové čerpadlo extractor, vodní čerpadlo extractor, včelí pyl, 35 panel

Body:

1、Malé, opakovaně použitelné vakuová pumpa pomáhá odstranit jedy pod kůži v 1 rychlý pohyb; použijte na hadí uštknutí, včelí/vosí píchnutí, bodnutí komárem, a další.

2、4 velikosti z plastových kelímků pro použití a efektivní sání na řadu bodnutí nebo kousnutí velikosti; pumpa je snadné použití s 1 rukou.

3、Eliminuje nutnost používat nebezpečné skalpel čepele nebo nože spojena s méně účinné kousnutí soupravy.

4、nejvíce efektivní extrakci jedu z jiné oblasti než končetin a svalů v těle; účinky se liší s bite pozici.

5、Sada obsahuje Odsávací pumpu, alkohol prep podložky, lepicí obvazy, sting péče, ubrousky, holící strojek (pro odstranění chloupků), a návod k použití.

Popis:

Pro Odstranění Jedů z Hadí Uštknutí, Včelí a Vosí Bodnutí, Bodnutí Komárem, a Více

Odsávací Vakuová Čerpadla byl navržen tak, aby poskytnout nejvíce silný sací k dispozici pro bezpečné extrakce jedy a jedy.

Protože Extractor je dvoukomorové čerpadlo akce je tak silný, nebudete muset používat nebezpečné skalpel čepele nebo nože spojena s méně účinné kousnutí soupravy. Protože je to čerpadlo, a ne stříkačku, je to snadné použití s jednou rukou.

Stačí si vybrat, který ze čtyř plastových kelímků nejlepší pokrývá pokousal oblasti, připojte jej k čerpadlu, a pak jednoduchým stisknutím pístu palcem a Odsávací Čerpadlo se rychle a efektivně odstranit jedy a jedy z pod kůži. Tím, že prostě čištění šálky po každém použití můžete bezpečně použít čerpadlo znovu a znovu.

Odsavače lze nejúčinněji získat jed z částí těla, které jsou mimo oblasti těla. V mase oblastech těla, jako jsou lýtkové svaly jed vstoupí do oběhového systému mnohem rychleji a Odsávání není tak efektivní v odstranění jed v těchto oblastech. Načítání jed může výrazně zlepšit vaše výsledky léčby.

Informace:

Velikost: o 12.5*8*3 cm

Hmotnost: cca 95g

Seznam:

1KS/Balení

Typ Lékárničky

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související