Taidacent VAC9010H Hall Coulomb Metr Barevný LCD DC Bidirection Multifunkční Tester Elektrického Odporu Měřicí Přístroje

Nový produkt

2 162.70 Kč

Skladem

Štítky:

kostkovaná sukně xl, střídavý motor tester, coulometer pro baterie, baterie coulomb, baterie coulometer, růžové vinyl zábal, kostkované košile pro chlapce, lifepo, kapesní tester, zkontrolujte, zda kondenzátor

Taidacent VAC9010H Hall Coulomb Metr Barevný LCD DC Bidirection Multifunkční Tester Elektrického Odporu Měřicí Přístroje

Rozsah použití :

Elektrického vozidla, baterie nabití a vybití sledování, fotovoltaický systém sledování výkonu, atd., poprvé naloženo s ne-proudové zatížení musí být zrušeno.

1. Potřebujete prodlužovací kabel?

Hlava zobrazení a měření desky jsou spojeny 12cm 6P kabel ve výchozím nastavení.Pokud máte pocit, že drát je krátký a není snadné změnit, můžete si koupit naše 2m prodlužovací kabel, takže můžete prodloužit vzdálenost mezi hlavou zobrazení a měření palubě.

2, jak nastavit úroveň nabití baterie, plný nebo zrušte zaškrtnutí políčka zobrazit kapacitu baterie?

Nejprve stiskněte klávesu přesunout žlutý kurzor na SLADKÉ pozici.Stiskněte tlačítko OK pro vstup do nastavení parametrů rozhraní.Stiskněte nahoru/dolů pro zvýšení nebo snížení parametru.Po dokončení nastavení klikněte na tlačítko OK pro ukončení nastavení parametrů rozhraní.Žlutý kurzor je na LOP pozici.Když stisknete klávesu, když se žlutý kurzor zmizí, stiskněte tlačítko OK, jakmile a baterie je plná.Stiskněte tlačítko OK ještě jednou vyčistit baterie a střídavě naplňte ji na nulu.

3, zavedení nástroje rozšíření ochrany

Multi-funkce, nástroje, přepětí, nadproudu, přemoci, omezený čas, přeplatek ochrany, funkce, atd., je třeba, aby spolupracovaly s použitím relé; to může být také jednoduché ochranné funkce alarmu přidáním bzučák, horn konverze.Pro zvláštní ochranu informací, prosím, přečtěte si návod.

První, nástroje, úvod

VAC9010H napětí a proudu metr je nový druh napětí a proudu metr, který dokáže změřit napětí, proud, vybití a kapacity, času, energie a dalších fyzikálních veličin.Ve stejné době, to může také nastavit parametry pro dosažení přepěťovou ochranu, podpěťovou ochranu, přepěťovou ochranu, předražení kapacita Ochranu a omezenou ochranu a další funkce ochrany.Nástroj používá barevné displeje z tekutých krystalů naměřených dat, zobrazení informací komplexní a uživatelsky-přátelské.Přístroj využívá hallův senzor pro detekci proudu, což je pohodlné a jednoduché.To je ideálně hodí pro aplikace, které vyžadují monitorování výstupního napětí a proudu, stejně jako nabíjení a vybíjení baterií.

Za druhé, hlavní vlastnosti

1. Obousměrné detekce proudu může automaticky identifikovat a detekovat obousměrný proud pro uživatele, který detekuje nabití a vybití bez výměny vedení směru.

2. Power-off funkce paměti, který je schopen zapamatovat AH počet, než power-off po vypnutí, což je vhodné pro pozorování a měření.

3, čas a AH počet jasnou funkci, nemá vliv na další měření.

4. Počet AHs může být naplněn, aniž by to ovlivnilo přímé vypouštění měření.

5, napětí, proud, náboj kapacita AH číslo CO číslo, čas, sílu, zároveň displej, zobrazení informací je komplexní a jasné.

6, s výkonem vypnutí funkce tlačítek, flexibilní, otevřené nebo vypnout výstup (relé).

7, s přes-napětí, přes-proud, přes-moci, časově omezené, over-poplatek protection.

8, může být on-line kalibraci, aby usnadnila zákazníkům, aby opravit chyby.

9, displej LCD displej může být uhašen ručně, může být také automaticky zhasne po dosažení minimální hodnota jedné minuty, je třeba vždy kontaktovat zákaznický servis.

10, přes hallův senzor pro detekci proudu, proud přes senzor otvorem, v otvoru, směr proudu mohou být detekovány, bezpečné a pohodlné.

Za třetí, technické indikátory

Máme jiný typ položky, pokud chcete, pošlete prosím zprávu na nás.Ukážeme více informací.

Čtyři, záhlaví rozhraní, funkce a velikost hlavy

Číslo Popis napětí 1 hodnota 2 současná hodnota 3 kapacita v procentech a progress bar 4 AH počet (modré), hodnota výkonu (žlutá) 5 C číslo (modré), hodnota času (žlutá) 6 ochrana výběr menu 7 tlačítko

Přidání čtyři měděné pilíře jako dna lze izolovat kontakt mezi spodní pájeného spoje a na povrchu, a velikost je 57*32*50 mm, změněn a odstraněny mědi pilíře je třeba spodní izolace, a velikost je 56*32*44 mm.

Pět, pokyny pro zapojení

Následující schéma ukazuje, obvod v režimu vybíjení.Při nabíjení, je potřeba pouze vyměnit zatížení s nabíječkou, aniž by se změnil obvod.Současný směr vstupuje z přední části transformátoru a proud je negativní, tj. zbývající energie metr klesá; jinak, proud je pozitivní a zbývající energie se zvyšuje.

1, Obrázek 1 je napájení zapojení bez relé vlastní napájení

Obrázek 1 VAC9010H power expansion board pokyny pro zapojení

V použití, kladný pól baterie odpovídá pozitivní a negativní póly "BAT" na rozšíření rady, a je třeba dbát na to, aby to zvrátil.Vložte jeden pozitivní nebo negativní dráty od baterie k zátěži přes kulatý otvor Haly transformátor, a pak umístěte jumper szp na J4. Konečně, vložte pozitivní a negativní terminály baterie do expanzní desky.BAT "V kanceláři, můžete ho napájet.

2. Obrázek 2 ukazuje, nezávislé napájení, režim připojení bez relé

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související