Agar-Agar Kvalitní Agar Prášek

Nový produkt

172.80 Kč

Skladem

Štítky:

nefrit prášek, kvalitní podprsenka, jaro v, želatina prášek, diamantový prášek na nehty, Agar, double sim, kořen lékořice, agarwood, želatina

modname=ckeditor

Tks za vaši objednávku

1kg je Originální balení

druhý je sub balení

Použití Agar Agar Prášek :

A) AGAR AGAR Pro potravinářství: při výrobě mléka, sójové omáčky, majonéza, kečup, salát, dezert, krém, jogurt, mléčné výrobky, tvrdé čokolády, žvýkačky, bonbóny, atd.

B) AGAR AGAR Pro léčitelství: může být použit pro růst bakterií může poskytnout jedinečný, čistý a transparentní gel růstu bakterií, kvašení, plísně a další aplikace.

C) AGAR AGAR Pro zdraví péče: řada více hraje vynikající roli, je přírodní zelené potraviny, agar je vybrán z přírodních mořských makrofyt mořské řasy, mořské řasy, mořské řasy gracilaria verrucosa zeleniny.

D) AGAR AGAR Pro vysoce kvalitní kosmetiky výroby: může být použit jako emulze, šampon, gel na vlasy masku, emulgátor, zubní pasty přidává k výrobku nebo jako matrix může vložit tkáň je více perfektní, dobrý rozptyl a snadno umýt.

E) AGAR AGAR Pro přípravky technologie: mnoho zemí na světě používat agar výrobky, rostliny a rostlinné kultury šíření mikro (jako jsou květiny a sazenice, orchideje pěstování) může poskytnout dlouhotrvající gel a výživy.

F) AGAR AGAR Pro jiné účely: používá se jako pevné palivo alkohol, pro fotografický film a fotografický papír tvorby plísní materiál.

Materiál agar-agar
Původ KN(Původu)
DIY Dodávky Podívejte se na popis

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související