Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Mordern stylu Čtyři roční období-NCMF076

Nový produkt

423.67 Kč

756.51 Kč

-43 %

Skladem

Štítky:

cross stitch kit, dmc barvy vyšívací nitě, sr2ez, křížkové, cross stitch kit lady, plátno cross stitch 4 roční období, canva cross stitch, sarah kay, africké ženy cross stitch, africké cross stitch

Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Mordern stylu Čtyři roční období-NCMF076

Značka: MAGIART

Název produktu: Cross stitch kit

Aplikace: domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárek

Materiál vláken: bavlna a hedvábí

Výšivky Rozsah: Plný

Plátno typ: Monomer

TIPY 1: skutečná velikost produktu se může lišit od 1 do 3 cm z velikosti plátna. To je normální.

O vlákna množství: S 30% větší množství vláken, absolutní dost.

TIPY 2: Jeden vyšívací nitě může být rozdělena do 6 oblastí. Pro 11ct, prosím, použijte 3 prameny steh a 2 vláken pro zadní steh. Pro 14ct, prosím, použijte 2 prameny, aby steh a 1 vláken pro zadní steh. Nepoužívejte nitě fold, jinak vyšívací nitě nebude stačit.

TIPY 3: Protože počet křížkové barvy je obvykle 30~45, účinek vzor po vyšívání hotové rozhodně není tak dobrý jako původní fotografie, a někdy obraz může být zkreslený. To je normální. Nicméně, obecně platí, že vzor účinek větší velikosti cross-steh je lepší než menší velikosti vzor.

Složení Výrobku :

1. Vlákno

2. Tištěné plátno (pouze 11ct)

3. Nelze tisknout canvas (pouze 14ct)

4. Toolkit

5. Papírové výkresy (pouze 11ct full-vyšívané a 14ct )

6. Vlákno karty

Bavlněné vlákno

Zdravé

Použitím původní eko-bavlny v Sin-ťiangu, Čína,Pomocí dvou dobách opalování technologie,Rafinovaný od 18 procesy,Aby bylo dosaženo vysoké pevnosti, dobrý lesk, nevyblednou,není snadné se hromadit v perfektní kvalitě.

Hedvábné vlákno

Třpytky

Hedvábné vlákno je vyrobeno z bavlny, kreslení, silikonový olej, vysokou stabilitu stereotypy a barvení,hedvábný lesk a textura,Světlé barvy, silný smysl pro trojrozměrné,hotový obraz je realističtější.

Tištěné Plátno

Vysoce přesné

Na 11CT plátno pomocí pokročilých high-přesné zařízení,Tisk je velmi přesný,Naprosto bez zkreslení,barva je jasné a snadno identifikovat.

Nepotištěné Plátno

Vysoce kvalitní

Na 14CT plátno je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlněné bílé plátno, které je těžké a měkké, aby vaše výšivky jednodušší a příjemnější.

Jehly

Robustní

Použijte originální korejský profesionální vyšívací jehly,Robustní, těžké deformace při ohýbání.Jehly bod, je čistá,hrot jehly násilně vloží prst břicho také není poranit ruce,kolem hlavy chrání ruce.

Hotový Efekt

Následující vzor je efekt po výšivka je dokončen a je pouze pro referenční účely. Vezměte prosím na vědomí, že vyšívání efekt se bude lišit v závislosti na stylu obrazu, velikosti vzoru, na úrovni vyšívače, atd.

plátno a závity

CT udává počet čtverců na jeden palec (2,54 cm). Čím menší číslo, tím větší je mřížka, čím je číslo větší a menší mřížky.

9CT odkazuje na palec včetně 9 mříž, výšivky s 4 vlákna, vyšívací vlákna, back-steh se 3 prameny vyšívací nitě, tkaní je velmi jednoduchý, vhodný pro čistý nováček;

11CT je palec včetně 11 mříž, výšivka s 3 prameny vyšívací nitě, back-steh s 2 prameny vyšívací nitě,

tkaní obtížnost střední, vhodné pro začátečníky, zdatné;

14CT je palec včetně 14 mříž, výšivky s 2 prameny vyšívací nitě, back-steh s 1 prameny vyšívací nitě,

tkaní obtížnější, vhodné pro zdatnější.

Ilustrace

Ilustrace celého steh výšivky metoda

Opatření

1. tkaniny složené dvakrát, vytvoření "deset" slovo brankovišti, najít střed, průsečík, podle výkresu středové body označené číslo řádku, najít odpovídající vyšívací nitě, jehly, ve středu tkaniny jehly vyšívání.

2. Na začátku a na konci není uzel jehlu, Nastavte stranou asi 1 cm závitu a stiskněte tlačítko na zadní straně tkaniny.

3. jeden čtvereček představuje jeden steh, plný steh, barva bloku v obrázku nepředstavuje skutečné výšivky barvu čáry. Prosím, určit počet řádek podle čísla řádku z výběru výšivky line.

4. první vyšívané méně, po naplnění více. Pro velké plochy barev, první obrys vyšívané, a pak vyplňte dovnitř. Pro vzory, které mají pouze dvě nebo tři barvy a potřebují časté stehy, můžete pracovat s více jehlami najednou.

5. Šití je třeba se vyhnout z jedné oblasti do druhé daleko od sebe. Protože výšivky line za látky, zejména tmavší čáry, objeví se na přední části plátna, tak prosím, dokončit oblast první, a pak začít vyšívat další oblasti.

6. vyšívat směr k být konzistentní, aby se načrtnout kontury, aby práce živější, v vyšívání schéma dokončí posledním krokem je háček okraj.

1. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. A my vám odpovíme do 24 hodin s výjimkou víkendů.

2. Pokud se nějaké problémy přijde k vám, prosím, nedělejte si starosti. Můžete nás kontaktovat jako první. Slibujeme, budeme se snažit vše, aby vám pomohl.

3. Věnujte, prosím, pozornost času, rozdíl mezi námi. Pracujeme v Číně.

Časový harmonogram naší Pracovní doby.

Společný problém

1.Proč cross-steh poté, co jsem dokončit neodpovídá obrázek produktu?

Protože počet křížkové barvy je obvykle 30~45, účinek vzor po vyšívání hotové rozhodně není tak dobrý jako původní fotografie, a někdy obraz může být zkreslený. To je normální. Nicméně, obecně platí, že vzor účinek větší velikosti cross-steh je lepší než menší velikosti vzor.

Vzor Typu Květinové
Použití Obrazy
Název produktu cross stitch kit
Styl Klasické
Původ KN(Původu)
Výšivky Rozsah Plné Vyšívání
Vnější Obal Barevné Krabici
Značka MAGIART
Plátno Způsob Balení Složené
Místo produkce zhejiang, čína
ČÍSLO VÝROBKU NCMF076
Plátno Typ Monomer
Typ Balíček
Rám No
Materiál 100% Bavlna

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související